7. etapp Fakto Auto Tallinna Rahvasõit 2018
Pikk distants   Lühike distants   Noorte sõit   Tervisespordi sõit   

VÕITJAD
Pikk distants TOP3   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
11265 KoitM2:18:14,4624
2328ESTKarjane Lars-ErikM352:27:07,3229
366ESTLeidt MartinM452:38:39,3234

Pikk distants Naiste võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1265ESTPung Lars-ErikN-U192:41:56,6299

Lühike distants TOP3   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1322ESTJõgi KristoM301:49:41,9014
2316FINHujanen RihoM30Peloton1:49:41,9424
3147ESTHelmik ViljarN-U30Viimsi Sport 11:49:42,4314

Lühike distants Naiste võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1147ESTHelmik ViljarN-U30Viimsi Sport 11:49:42,4314

Noorte sõit TOP3   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1289ESTAia Frank AronM-U301:57:30,9489
2498ESTPihelgas KertM-U171:57:51,2439
3299ESTArumägi LauriM-U301:59:18,3114

Noorte sõit Naiste võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1268ESTSander EgertN-U151:59:43,3249

Pikk distants M-U19 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
158ESTKozelski TarmoM-U19Hawaii Express Team2:39:16,8164

Pikk distants M-U30 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1113ESTKivistik JoniM-U30Finnfalz-Rush Racing2:38:40,1764

Pikk distants M30 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
11ESTJõeäär GertM30CFC Spordiklubi2:38:40,1694

Pikk distants M35 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1328ESTKarjane Lars-ErikM352:27:07,3229

Pikk distants M40 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1116ESTMikk GertM40Hawaii Express Team2:38:39,6699

Pikk distants M45 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
166ESTLeidt MartinM452:38:39,3234

Pikk distants M50 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1390ESTPravilov JohanM50Racebike-Focus2:38:41,2674

Pikk distants M55 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1493ESTUmbleja MargusM55Velopete2:41:22,3924

Lühike distants M-U30 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
126ESTKask StenM-U301:49:43,7784

Lühike distants M30 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1322ESTJõgi KristoM301:49:41,9014

Lühike distants M35 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1323ESTJärvet EvertM351:49:49,4444

Lühike distants M40 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1245ESTVisnapuu TõnuM401:49:43,2464

Lühike distants M45 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1139ESTEts IvoM45Lennujaama Spordiklubi 21:49:43,4274

Lühike distants M50 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1365ESTMüürsepp KevinM501:49:51,4284

Lühike distants M55 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1156ESTJeret OlaviM551:49:53,8504

Lühike distants M60 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1200LATPlçtiens VeikoM601:49:57,0614

Lühike distants M65 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
144SWENew FrederickM652:00:10,7204

Lühike distants M70+ võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1149ESTHärm IvarM70+1:49:52,3964

Lühike distants N-U30 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1147ESTHelmik ViljarN-U30Viimsi Sport 11:49:42,4314

Lühike distants N30 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1324ESTKaldoja AvoN30Püha Loomaaed1:49:46,1499

Lühike distants N35 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1223ESTStrugova Rõzko MargusN35Viimsi Rattaklubi1:49:48,4549

Lühike distants N40+ võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1151ESTIllak SiimN40+1:49:43,2914

Noorte sõit M-U15 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1863ESTKask ClaidM-U152:03:18,3384

Noorte sõit M-U17 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1498ESTPihelgas KertM-U171:57:51,2439

Noorte sõit N-U15 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1268ESTSander EgertN-U151:59:43,3249

Noorte sõit N-U17 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg

Noorte sõit N-U19 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1274ESTSoonik CarolN-U192:07:07,4279

Noorte sõit M-U19 võitja   
KohtNumberUCI koodPerenimiEesnimiVklKlubiAeg
1285ESTVolt KenM-U192:07:07,9384